KORSKA Bożena

KORSKA Bożena BIOGRAFIA

Biały kwiat (1981)

Technika:akwaforta, miękki werniks, technika mieszana, papier, ed. 36/50
Wymiary:24,5 x 25 cm (wymiary grafiki)
50,2 x 35 cm (wymiary arkusza)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "Bożena Korska | 1981"
Opisana ołówkiem l.d.: "Biały kwiat wersja b"; śr.d.: "36/50"