KIERZKOWSKI Bronisław

KIERZKOWSKI Bronisław BIOGRAFIA

Kompozycja fakturowa nr 443/59 (1959)

Technika:asamblaż, olej, gips, metal, płyta
Wymiary:122 x 78 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "B. KIERZKOWSKI 59"
Opisany na odwrocie: "BRONISŁAW | KIERZKOWSKI | 1959", "KOMPOZYCJA | FAKTUROWA | NR 443/59"