RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Lago Maggiore (1926)

Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:23 x 34 cm
40 x 49 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA | LAGO MAGIORE. 1926"