RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Czytająca - przed dworkiem

Technika:olej, sklejka
Wymiary:26,5 x 40,2 cm
22,5 x 31,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
42 x 50 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"