RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Salon w dworku

Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 34,7 cm
37,2 x 47,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."