RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Pejzaż znad Como (1926)

Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:22,5 x 32,5 cm
34,5 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA | COMO. 1926."