RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Salonik

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,5 cm
42 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."
Na odwrocie pieczątka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych (?).