RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Dworek w Kurdwanowie

Technika:olej, tektura
Wymiary:13 x 18,5 cm
21 x 26 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."