RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Capri

Technika:olej, karton
Wymiary:14,2 x 19,2 cm
24,5 x 29,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"
W lewym dolnym narożniku widoczny zarys wcześniejszego opisu (autorsko zamalowanego).
Na odwrocie metka krakowskiego Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego.