RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Szlachecki dworek (1946)

Technika:olej, tektura
Wymiary:17,5 x 24 cm
26 x 31 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA. | 1946"
Opisany na odwrocie: "Szlachecki dworek | zniszczony przez okupantów rok 1946 | BronisRychter-Janowska."