RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Przed dworkiem (1919)

Technika:olej, papier
Wymiary:9,5 x 14,5 cm (w świetle passe-partout)
27,5 x 32 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA.1919."
Opisany na odwrocie: "Z serdecznem życze- | niem Szczęścia | Br RychterJanowska"