RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy fortepianie (1935) |
| Technika: | olej, karton |
| Wymiary: | 15,2 x 22 cm (w świetle passe-partout) 30 x 36,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA. | 1935." Opisany na odwrocie: "Szkic do obrazu "w Salonie" | BronisRychter-Janowska"; "BronisRychter-Janowska" Widoczne przetarcia malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |