RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

W saloniku - układająca bukiet (1936)

Technika:olej, tektura
Wymiary:19 x 28 cm
32 x 41 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA. 1936."
Na odwrocie oprawy fragment metki z opisem obrazu.