RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

W starym dworku (1916)

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 34 cm
31 x 41 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Br. Rychter-Janowska 1916"
Opisany na odwrocie: "Dla pamięci bardzo miłego wieczoru w Redakcyi | Br. RychterJanowska"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem obrazu.