RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Przed dworkiem

Technika:olej, tektura
Wymiary:21,8 x 29,5 cm
24,5 x 33 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"