RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Podwieczorek (1943)

Technika:olej, karton
Wymiary:20,5 x 27,5 cm
32,5 x 39,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA.1943"
Opisany na odwrocie: "Podwieczorek | BronisRychterJanowska"