BREIL Bruno

BREIL Bruno BIOGRAFIA

Portret kobiety z blond włosami

Technika:olej, sklejka
Wymiary:31,5 x 24,5 cm
40,5 x 33 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "B. Breil"
Opisany na odwrocie.