BREIL Bruno

Bruno Breil - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Brunona Breila. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Brunona Breila na aukcję [kontakt]

BREIL Bruno
BREIL BrunoBREIL BrunoBREIL Bruno
Tytuł:Portret kobiety z blond włosami
Technika:olej, sklejka
Wymiary:31,5 x 24,5 cm
40,5 x 33 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "B. Breil"
Opisany na odwrocie.
Sprzedane:XXXII Aukcja Dzieł Sztuki (25 X 2023)
Cena wywoławcza:3600 zł
Cena uzyskana:6000 zł

BRUNO BREIL

Bruno Breil urodził się w 1888 roku, zmarł w 1953 roku. Był niemieckim malarzem, który wielokrotnie podejmował temat kobiecego portretu i martwej natury. Realistyczne w formie malarstwo tego twórcy cechuje dbałość o detale, bardzo dobra znajomość anatomii i subtelna gama barwna. Kompozycje tworzone przez tego artystę charakteryzują się wysokimi walorami dekoracyjnymi.

Przyjmujemy obrazy Brunona Breila na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Brunona Breila.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Brunona Breila, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Brunona Breila w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].