WODNICKA-ZĄBKOWSKA Cecylia

WODNICKA-ZĄBKOWSKA Cecylia BIOGRAFIA

Pejzaż letni (2000)

Technika:olej, płyta
Wymiary:81 x 65 cm
93 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "C. WODNICKA 2000 R"