RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Nad Jeziorem Łagowskim

Technika:olej, płótno
Wymiary:38,4 x 46,4 cm
58,5 x 65,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Rzepiński"