RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Autoportret

Technika:olej, płótno
Wymiary:75 x 60 cm
89 x 74 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "Rzepiński"