RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Kobieta w koralach

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 46 cm
74 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "Rzepiński"
Na odwrocie oprawy metka z opisem obrazu.

Portret stanowi wizerunek Elwiry Langner.