WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)

WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA

Wymiana koła (1927)

Technika:olej, płótno
Wymiary:67,5 x 115,5 cm
86,5 x 134 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Cz. Wasilewski | 1927"