WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)

WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA

W miasteczku

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:33 x 43,5 cm
44,5 x 55,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Zygmuntowicz"