PIELUCHA Daniel

PIELUCHA Daniel BIOGRAFIA

Śpiąca (2017)

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:25,5 x 50 cm
40,5 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "DPielucha"
Opisany na odwrocie: "DPielucha 2017"