PIELUCHA Daniel

PIELUCHA Daniel BIOGRAFIA

Kąpiące się

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 130 cm
118 x 148 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "DPielucha"
Opisany na odwrocie: "DPielucha"