LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA

Bachantki (1968)

Technika:akwaforta, papier, e/a
Wymiary:49 cm (średnica) (wymiary grafiki)
79,8 x 59,5 cm (wymiary arkusza)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "Danuta Leszczyńska-Kluza 1968"
Opisana ołówkiem l.d.: "Bachantki"; śr.d.: "Epr. d’art."
Widoczne niewielkie naderwanie papieru w lewym górnym narożniku arkusza.