LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA

Dziewica (1974)

Technika:technika własna, kolaż, papier
Wymiary:94 x 61 cm
106,5 x 73,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Danuta Leszczyńska-Kluza 1974"
Opisany ołówkiem l.d.: "DZIEWICA"; "Epreuve d’artiste"