KALETA Dariusz

KALETA Dariusz BIOGRAFIA

Ukrzyżowanie (przed 1996)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 85 cm
110,5 x 96 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "DKaleta"