MUKUŁOWSKA Dora

MUKUŁOWSKA Dora BIOGRAFIA

Martwa natura z lalką

Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:64 x 68 cm
77,5 x 82,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "DORA Mukułowska"