Doxa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy (1. poł. XX w.) |
| Technika: | złoto, metal |
| Wymiary: | 48 mm (średnica) |
mechanizm: z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz dokładną regulacją dokładności chodu; sygnowany koperta: odkryta, numer 533083, złoto 14k dekiel wewnętrzny: numer 533083, metal; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Doxa tarcza: metalowa ze złoconymi indeksami, z sekundnikiem wskazówki: oryginalne szkło: mineralne ZEGAREK NIEDOSTĘPNY | |