Doxa

Doxa BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy (1. poł. XX w.)

Technika:złoto, metal
Wymiary:48 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz dokładną regulacją dokładności chodu; sygnowany
koperta: odkryta, numer 533083, złoto 14k
dekiel wewnętrzny: numer 533083, metal; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Doxa
tarcza: metalowa ze złoconymi indeksami, z sekundnikiem wskazówki: oryginalne
szkło: mineralne

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY