STACHOWSKI E.

STACHOWSKI E. BIOGRAFIA

Przed polowaniem (1939)

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier
Wymiary:44 x 60,5 cm
53 x 69,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "E. STACHOWSKI | 1939 r."