STACHOWSKI E.

STACHOWSKI E.
STACHOWSKI E.STACHOWSKI E.
Tytuł:Przed polowaniem (1939)
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier
Wymiary:44 x 60,5 cm
53 x 69,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "E. STACHOWSKI | 1939 r."
Cena wywoławcza:1500 zł
złóż zlecenie

E. STACHOWSKI

E. Stachowski był malarzem czynnym w pierwszej połowie XX wieku. Nic nie wiadomo o jego biografii i wykształceniu artystycznym.