Plac Zamkowy (2017)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:65 x 81 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.:"2017 | E. DWURNIK"
Na odwrocie opis autorski: "2017 | E. DWURNIK | "PLAC ZAMKOWY" | NR: XI- 879-7276"

SPRZEDAŻ WARUNKOWA