DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Plac Zamkowy (2017) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 65 x 81 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.:"2017 | E. DWURNIK" Na odwrocie opis autorski: "2017 | E. DWURNIK | "PLAC ZAMKOWY" | NR: XI- 879-7276" SPRZEDAŻ WARUNKOWA |
- [2024-07-01] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - sierpień 2024
- [2024-06-30] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 9-11 VIII 2024
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |