DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wujek Edek (2008) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 30 x 30 cm 35 x 35 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany l.d.: "Wujek Edek", śr.d.: "2008.", p.d.: "E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2008 | E. DWURNIK | "Wujek Edek" | NR: XXIII-264= | =3946=" PRACA NIEDOSTĘPNA |