Wujek Edek (2008)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
35 x 35 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "Wujek Edek", śr.d.: "2008.", p.d.: "E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2008 | E. DWURNIK | "Wujek Edek" | NR: XXIII-264= | =3946="