Niebieskie oko (2015)

Technika:olej, płótno
Wymiary:13 x 18 cm
Uwagi:Sygnowany śr.d.: "E.DWURNIK"
Datowany l.d.: "2015"
Opisany na odwrocie: "E.DWURNIK | 2015"

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.