DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Niebieskie oko (2015) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 13 x 18 cm |
Uwagi: | Sygnowany śr.d.: "E.DWURNIK" Datowany l.d.: "2015" Opisany na odwrocie: "E.DWURNIK | 2015" Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |