Białe tulipany (2018)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
49,7 x 40,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2018 E. DWURNIK"

Praca posiada certyfikat zakupu w galerii sztuki.