Plac Zamkowy (2017)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:65 x 81 cm
71 x 87 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | PLAC ZAMKOWY | NR: XI-879-7276"

SPRZEDAŻ WARUNKOWA