Jęzor artysty (1985)

Technika:sucha igła, karton, ed. 1/10
Wymiary:38 x 33 cm (wymiary grafiki)
75,5 x 52 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "EDwurnik | 85"
Opisana ołówkiem l.d.: "sucha igła | 1/10"; śr.d.: "Jęzor artysty"
Pieczątka z numerem "2691" (p.d.)