Pogwarki (1970) z cyklu "W cieniu budowli"

Technika:tusz, flamaster, papier
Wymiary:50,3 x 35 cm
70 x 55 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "E. DWURNIK 70. IV"
Pieczątka autorska z wpisanym ołówkiem numerem "3370" (p.g.)
Na odwrocie pieczątka z wpisanym odręcznie opisem rysunku.
Praca była prezentowana na wystawie "E. Dwurnik w Lublinie" (28.03-06.05.2014) w Galerii Białej, Lublin.