GRAJNERT Edward

GRAJNERT Edward BIOGRAFIA

Ruiny bramy (1901)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:31,8 x 23 cm (w świetle)
61 x 45,7 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: „Edw Grajnert | 1901 r”