NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Zimowe gniazdo (1995)

Technika:olej, płótno
Wymiary:41 x 33 cm
42 x 34,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Edward 95"
Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | ZIMOWE GNIAZDO 1995 | (41 x 33) CM. | OLEJ + PŁÓTNO"