NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Wiosna (II) (1995)

Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 36 cm
37 x 43 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 95"
Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | WIOSNA 1995 | (36 x 30) CM. | OLEJ + PŁÓTNO"