NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Głowa orła zimowego (1999)

Technika:olej, płyta, tworzywo sztuczne
Wymiary:25 x 38 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Edward 999"
Na odwrocie naklejka autorska z opisem: "EDWARD NARKIEWICZ | GŁOWA ORŁA ZIMOWEGO 1999 | (37 x 24,7) CM. | OLEJ + PILŚŃ"