NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Drzewo - Brodacz (2001)

Technika:olej, akryl, płyta
Wymiary:74 x 59 cm
90 x 74,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Edward | 2001"
Opisany na odwrocie: "EDWARD | NARKIEWICZ | DRZEWO - BRODACZ | (74,5 x 59) CM. | OLEJ + ACRYLIC + PILŚŃ"