NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Czarny orzeł i gąsienica (1994) |
| Technika: | olej, płyta, technika własna |
| Wymiary: | 25,5 x 35,5 cm (z oprawą autorską) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 94" Na odwrocie odręczna metka autorska z opisem: "EDWARD NARKIEWICZ | CZARNY ORZEŁ I GĄSIENICA | 1994 | (35,5 x 25,5) CM. | OLEJ + PILŚŃ" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |