NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Czarny orzeł i gąsienica (1994)

Technika:olej, płyta, technika własna
Wymiary:25,5 x 35,5 cm (z oprawą autorską)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 94"
Na odwrocie odręczna metka autorska z opisem: "EDWARD NARKIEWICZ | CZARNY ORZEŁ I GĄSIENICA | 1994 | (35,5 x 25,5) CM. | OLEJ + PILŚŃ"