NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Niebieski kameleon (1996)

Technika:olej, płyta
Wymiary:34 x 49 cm
Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 96"
Na odwrocie metka autorska z odręcznym opisem.