WIECZOREK Edward

WIECZOREK Edward BIOGRAFIA

Pejzaż z miasteczkiem

Technika:olej, płótno
Wymiary:51,5 x 69,5 cm
65 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Ed Wieczorek"
Dedykacja autorska l.d.: "Marysi w dniu Imienin"