ERB Erno

ERB Erno BIOGRAFIA

Łodzie na brzegu morza

Technika:olej, tektura
Wymiary:32 x 60,5 cm
43 x 72,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "EErb"
Na odwrocie metka krakowskiego salonu antyków Ludwika Błasiaka.